Close
Type at least 1 character to search

Slide WiseWerk námorná preprava

Námorná
preprava

We create artworks Scroll down
FCL...LCL...Container...Wood...Logs...Phyto...Open top...Flat rack...Reefer...Carrier/lodiar...Shipper...Consignee...Bulk...Ship...Vessel FCL...LCL...Container...Wood...Logs...Phyto...Open top...Flat rack...Reefer...Carrier/lodiar...Shipper...Consignee...Bulk...Ship...Vessel

Skúsenosti, partnerstvá a vždy aktuálny prehľad. Nielen to z nás robí silného hráča v oblasti námornej prepravy.

Či už ide o prepravu po rieke alebo svetovými moriami a oceánmi, zaručíme bezpečné dopravenie vašej zásielky do miesta určenia. Navrhneme celý proces a prinesieme výhodné, efektívne, flexibilné a najmä komplexné riešenie vášho logistického zadania. To bude plne transparentné a prispôsobené vašim potrebám nezávisle od toho, či budete vyžadovať celokontajnerové (FCL) alebo len kusové (LCL) zásielky.

Vďaka obrovskému množstvu úspešne prepravených zásielok, ale aj vďaka neustálej kontrole a prehľadu nielen na globálnom poli logistiky, si dokážeme ľahko poradiť aj s na prvý pohľad zložitými projektmi či nadrozmernou prepravou. Samozrejmosťou je multimodálna preprava, a teda kombinácia námornej prepravy s iným druhom prepravy podľa toho, ako si to zadanie vyžaduje. V ponuke máme aj prepravu v špeciálnych druhoch kontajnerov ako sú reefer, open top a pod.

Vyžiadajte si cenovú ponuku a spoločne sa vrhneme na komplexný proces, ktorý zahŕňa poradenstvo, plánovanie, prípravu, kontrolu a realizáciu daného projektu. Príjemným výsledkom nebude len zásielka úspešne dopravená do cieľa či  vaša i naša spokojnosť, ale nepochybne aj začiatok perspektívneho partnerstva.

Čo všetko sme už zrealizovali

 243 nalodených zásielok
5460 TEUs prepravených počas roka 2020
12 prístavov určenia
1 000 004 námorných míľ

Radi vám pripravíme cenovú ponuku

Námorná preprava