Close
Type at least 1 character to search

Slide

Na mori
sme ako
doma

Slide

Optimálne
pozemné
trasy

We create artworks Scroll down
The Right Way...Logistics Solutions...Economy...Seven Seas...Rail...Sea...Freight...Priority...Solution...Services...Insurance...Incoterms...Information...Custom clearance...Easy...Worldwide...Partners...Experiences...Truck...Train... The Right Way...Logistics Solutions...Economy...Seven Seas...Rail...Sea...Freight...Priority...Solution...Services...Insurance...Incoterms...Information...Custom clearance...Easy...Worldwide...Partners...Experiences...Truck...Train...

Pracujeme efektívne, pracujeme poctivo.

Sme WiseWerk.

Sme mladá perspektívna firma, ktorú však tvorí tím skúsených odborníkov vo svojej oblasti. Nedržíme sa skostnatených postupov, ale hľadáme moderné a najvýhodnejšie komplexné riešenia na najvyššej úrovni. Pri optimalizácii logistických procesov nepoznáme slovné spojenie „nedá sa“.

Ako špeditérska spoločnosť zastrešujeme najmä kontajnerovú dopravu a zameriavame sa prioritne na krajiny Blízkeho východu a Ázie. Ponúkame riešenia aj najzložitejších logistických problémov.

Zabezpečujeme logistický fullservis od A po Z a nebojíme sa ani najnáročnejších zadaní, pri ktorých treba nájsť špeciálne riešenia. Lokálnym aj medzinárodným klientom poskytujeme prvotriedne komplexné riešenia aj v takých zákutiach logistiky, kam si konkurencia netrúfa.